Brotherhood Of Hellenic Heroes [BOHH]
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΑρχική  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Νέο PC - Νέα Προβλήματα
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 25 Οκτ 2013 - 8:13 από johnmactavish22

» ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ TEAMSPEAK
Skills πληρώματος Icon_minitimeΔευ 7 Οκτ 2013 - 11:15 από johnmactavish22

» SYLOGI PAY SAFE
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 13 Ιουν 2013 - 11:52 από Επισκέπτης

» 1st clan wars campaign leptomereies
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 7 Ιουν 2013 - 23:23 από monkey5067

» ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 7 Ιουν 2013 - 2:54 από Nikosobixtis

» INTERACTIVE SPECIAL 3-7 IOUNIOU
Skills πληρώματος Icon_minitimeΚυρ 2 Ιουν 2013 - 9:03 από Nikosobixtis

» TOTAL DESTRUCTION!
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 6:28 από Nikosobixtis

» big and heavy part 3
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 2:46 από Nikosobixtis

» 8.6 νέα αναβάθμιση
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 2:43 από Nikosobixtis

» clan wars campaign
Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 23 Μάης 2013 - 7:48 από scooby2gr

Teamspeak Viewer
teamspeak Hosting by InstantTeamSpeak.com

 

 Skills πληρώματος

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 25 Οκτ 2012 - 8:23

Καλησπέρα, Ποιά είναι κατά την γνώμη σας τα καλύτερα skills για πλήρωμα Hummel;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Beast Dam
Forum Moderator
The Beast Dam


Αριθμός μηνυμάτων : 295

Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 25 Οκτ 2012 - 8:53

Για αρχή σου προτείνω Camouflage, Brother in Arms και το Sixth Sense. Το πρώτο για να μην σε βρίσκουν εύκολα, το τρίτο στην περίπτωση που σε βρούνε να το ξέρεις και το δεύτερο για να γίνει όσο καλύτερο γίνεται το SPG σου. Καλύτερα όμως να περιμένεις και μια γνώμη από κάποιον πιο ειδικό στα SPG
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thebeastdam.blogspot.gr/
????????
Επισκέπτης




Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 25 Οκτ 2012 - 13:07

The Beast Dam έγραψε:
Για αρχή σου προτείνω Camouflage, Brother in Arms και το Sixth Sense. Το πρώτο για να μην σε βρίσκουν εύκολα, το τρίτο στην περίπτωση που σε βρούνε να το ξέρεις και το δεύτερο για να γίνει όσο καλύτερο γίνεται το SPG σου. Καλύτερα όμως να περιμένεις και μια γνώμη από κάποιον πιο ειδικό στα SPG

To brother in arms απο οτι εχω διαβάσει για να λειτουργήσει πρέπει να το έχει όλο το πλήρωμα και 100%
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
c_mos
Λοχαγός



Αριθμός μηνυμάτων : 113

Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠεμ 25 Οκτ 2012 - 16:12

Για πρωτο skill σε 6αρι γαλλικο αρτυ εβαλα στον ston commander 6th sense κ καμουφλαζ στουσ υπολοιπους, για 2ο θα βαλω το brothers in arms για να γλυτωσω χρονο γεμισματος οταν το κανω 8αρι.
Απο την αλλη μπορεις να μη βαλεις τπτ και να πας στο επομενο tier me 100% πληρωμα.
Ενα πραγμα ειναi σιγουρο....η λαμπα σωζει ζωες...αλλα για να δουλεψει πρεπει να παει 100% οπως και το brothers in arms
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gar7ield
Ανθυπολοχαγός



Αριθμός μηνυμάτων : 82

Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 26 Οκτ 2012 - 1:00

Μιλώντας για λάμπες, είναι σίγουρο οτι ανάβουν στο 100% των περιπτώσεων που σποτάρεσαι; Γιατί κατά καιρούς έχω φάει κάτι μπόμπες σε καμπεροκατάσταση, χωρίς η λάμπα να ανάψει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Beast Dam
Forum Moderator
The Beast Dam


Αριθμός μηνυμάτων : 295

Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 26 Οκτ 2012 - 1:16

gar7ield έγραψε:
Μιλώντας για λάμπες, είναι σίγουρο οτι ανάβουν στο 100% των περιπτώσεων που σποτάρεσαι; Γιατί κατά καιρούς έχω φάει κάτι μπόμπες σε καμπεροκατάσταση, χωρίς η λάμπα να ανάψει.

Είναι σίγουρο. Στην περίπτωση αυτή ήταν "τυφλά" χτυπήματα ή counter.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thebeastdam.blogspot.gr/
????????
Επισκέπτης




Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 26 Οκτ 2012 - 2:11

Η λάμπα ανάβει 3 δεύτερα αφού σε σποτάρουν.

Skills commander έχω σε όλα τα άρματα κοινά. 6th sense, brothers in arms, recon.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Skills πληρώματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Skills πληρώματος   Skills πληρώματος Icon_minitimeΠαρ 26 Οκτ 2012 - 2:15

Παιδιά όταν ανάβει η ΄΄ΛΑΜΠΑ΄΄ να ξέρετε ότι σας έχουν δεί τουλάχιστον 2-3 δευτερόλεπτα νωρίτερα.Οπότε όταν ανάβει η ''ΛΑΜΠΑ'' καλύτερα να κρυφτείς σε κανά βραχάκι και να μην πεις ''κάτσε να ρίξω άλλη μία αφού τώρα άναψε'' γιατί το πιθανότερο είναι να την φας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Skills πληρώματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Brotherhood Of Hellenic Heroes [BOHH] :: Ερωτήσεις :: Γενικές ερωτησεις-
Μετάβαση σε: