Brotherhood Of Hellenic Heroes [BOHH]
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΑρχική  ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Νέο PC - Νέα Προβλήματα
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 25 Οκτ 2013 - 8:13 από johnmactavish22

» ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ TEAMSPEAK
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΔευ 7 Οκτ 2013 - 11:15 από johnmactavish22

» SYLOGI PAY SAFE
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠεμ 13 Ιουν 2013 - 11:52 από Επισκέπτης

» 1st clan wars campaign leptomereies
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 7 Ιουν 2013 - 23:23 από monkey5067

» ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 7 Ιουν 2013 - 2:54 από Nikosobixtis

» INTERACTIVE SPECIAL 3-7 IOUNIOU
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΚυρ 2 Ιουν 2013 - 9:03 από Nikosobixtis

» TOTAL DESTRUCTION!
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 6:28 από Nikosobixtis

» big and heavy part 3
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 2:46 από Nikosobixtis

» 8.6 νέα αναβάθμιση
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠαρ 31 Μάης 2013 - 2:43 από Nikosobixtis

» clan wars campaign
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠεμ 23 Μάης 2013 - 7:48 από scooby2gr

Teamspeak Viewer
teamspeak Hosting by InstantTeamSpeak.com

 

 Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΤετ 5 Σεπ 2012 - 5:38

Έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο είτε να έρθουν στην clan κάποιοι μπαρουτοκαπνισμένοι από άλλες clan να μας εκπαιδεύσουν είτε να περνάμε εμείς από τις δικές τους για ένα χρονικό διάστημα;

Π.χ. Θεωρώ ότι μόνο καλό θα μας έκανε να έρθει ένας field commander (με οποιοδήποτε καθεστώς) να μας μάθει 2-3 τακτικές και τρόπο εκτέλεσης τους (μόνο το σχέδιο δεν λέει τίποτα), ή αντίστοιχα να πηγαίναμε στην clan για 1-2 μήνες για εκπαίδευση.

Ακούω απόψεις.

Υ.Γ. Δεν θέλω να παρεξηγηθούν τα λεγόμενά μου, κανένας δεν είναι φωτεινός παντογνώστης και έχει μεγάλη διαφορά να έχεις καλή ομάδα από το να έχεις καλούς παίκτες στην ομάδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Beast Dam
Forum Moderator
The Beast Dam


Αριθμός μηνυμάτων : 295

Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΤετ 5 Σεπ 2012 - 8:47

Πιστεύω είναι ωραία ιδέα αλλά ποιος θα ερχόταν και γιατί; Εννοώ δηλαδή για ποιο λόγο κάποιος, καλύτερος από εμάς, να έρθει από άλλη clan να χάσει τον χρόνο του για να γίνουμε εμείς καλύτεροι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thebeastdam.blogspot.gr/
????????
Επισκέπτης




Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΤετ 5 Σεπ 2012 - 22:30

Ωραία η σκέψη σου Midblue...

Αλλά για να έχει αποτέλεσμα μία τέτοια κίνηση θα πρέπει να υπάρχει συμμετοχή στο training ! Εδώ υστερούμε σημαντικά !
Φανταστείται τώρα να φέρουμε τον υπέρτατο θεό της τακτικής και να αρχίσουμε τα γνωστά ( - δεν έχω credits, - δεν έχω πάρει τα διπλά μου ακόμη ). θα σηκωθεί και θα φύγει. Κάτι το οποίο έχει γίνει ( μεταφορικά βέβαια ) με τους δικούς μας trainers! Και μη νομίζεται ότι οι "αλλοι" ξέρουν καλύτερα από τους δικούς μας.

Θα μου πείτε γιατί αυτοί πέρνουν περιοχές κλπ κλπ! Γιατι στις ομάδες τους υπάρχει συμμετοχή και στις εκπαιδεύσεις και στα CW!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠεμ 6 Σεπ 2012 - 5:31

Training δεν είναι να βλέπουμε τις θέσεις που θα πάρουμε. Αυτό είναι το στήσιμο.
Training τώρα τελευταία έχουμε αρχίσει να κάνουμε (που φεύγει σιγά σιγά η ραστώνη του καλοκαιριού) με διάφορες ομάδες (HELAS - HARD2) και μπράβο σε αυτούς που το οργανώνουν γιατί δυστυχώς 2 15άδες ακόμα δεν βγάζουμε.
Αυτό που ήθελα να "περάσω" ήταν ότι δεν είναι κακό να κλέψουμε λίγη εμπειρία, να πάρουμε αυτό το κάτι παραπάνω λίγο πιο γρήγορα από ότι με το σπάω τα μούτρα μου και μαθαίνω.
Θέλω να μας δω να ανεβαίνουμε ψηλά, γουστάρω τον χαβαλέ που κάνουμε και το κλίμα μέσα στην ομάδα πάρα πολύ, θέλω όμως και να μας σέβονται και να μας υπολογίζουν και γιατί όχι και να μας φοβούνται οι αντίπαλοι :pirat:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
c_mos
Λοχαγός



Αριθμός μηνυμάτων : 113

Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΠεμ 6 Σεπ 2012 - 8:28

Βασικα συμφωνω, αλλα υπαρχουν πραγματα που μπορει ολοι να γνωριζουν αλλα δεν μπορουμε να τα εκτελεσουμε ως ομαδα. Κλασσικα παραδειγματα το rush και η συγκεντρωση πυρών σε ενα στοχο. Γι αυτο προτεινω για αρχη να κανουμε ΚΑΙ απλα train μεταξυ μας ωστε να μαθουμε να εκτελουμε τις βασικες κινησεις και μετα ειναι σιγουρο οτι οταν λεει ο field commander rush η κατι αλλο, θα γινεται οπως πρεπει και οχι οπως να ειναι.
Επισης μην ξεχναμε οτι στην clan εχουμε αν8ρωπο που εχει σπουδασει στρατηγικη και σιγουρα μπορει να μας βοηθησει να αναπτυξουμε τακτικες και φτιαξουμε τα δικα μας σχεδια ωστε να κανουμε εκπληξεις σε οσους χρησιμοποιουν τα ετοιματζιδικα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gar7ield
Ανθυπολοχαγός



Αριθμός μηνυμάτων : 82

Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση   Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση Icon_minitimeΚυρ 9 Σεπ 2012 - 7:33

Λίγη υπομομονή, ξεκίνησε το "πρόγραμμα" με training και platoonακια, εφόσον είμαστε όλοι εκεί τότε είναι θέμα χρόνου να ανέβουμε ένα σκαλί. Μέχρι τώρα δεν είχαμε κάνει συστηματικά κάτι παρόμοιο. Σε κάθε training εντοπίζονται 30 λάθη. Ε, θέλει χρόνο να γίνουν 25, 20, 10 κλπ. Άνθρωποι που ξέρουν τη "συνταγή" υπάρχουν, οπότε, ξανά, υπομονή.

Παρεμπιπτόντως, ωραία δουλειά το φορουμάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεταπτυχιακά-Μετεκπαίδευση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Brotherhood Of Hellenic Heroes [BOHH] :: Ερωτήσεις :: Γενικές ερωτησεις-
Μετάβαση σε: